بهترین فوق تخصص آلرژی در تهران

بهترین فوق تخصص آلرژی در تهران

از جمله سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته این است که : بهترین فوق تخصص آلرژی در تهران کیست ؟ متخصص آلرژی خوب چه ویژگی های دارد ؟ فوق تخصص آلرژی خوب در تهران کیست ؟ در ادامه به طور جامع در این خصوص بحث خواهیم داشت با ما همراه باشید .

بهترین فوق تخصص آلرژی در تهران

بهترین فوق تخصص آلرژی در تهران

امروزه با توجه به افزایش و شیوع بیماری های آلرژی و عدم آگاهی کافی در جامعه، بسیاری از افراد فرصت طلب سعی می کنند از ناآگاهی و بیماری افراد جامعه سوء استفاده کرده و از این طریق سودهای کلانی به دست آورند.

این افراد فرصت طلب علاوه بر اینکه از این راه سودهای کلانی به دست می آورند می توانند با درمان های غیر علمی باعث افزایش شدت بیماری در فرد شوند و مشکلات جسمی و روحی بسیاری را برای بیمار ایجاد کنند.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات شناخت فوق تخصص آلرژی خوب لازم می باشد تا بیمار با خیالی آسوده و درمان های درست دوران بیماری خود را سپری کرده و بهبود یابد. دکتر نیما پروانه فوق تخصص آارژی و ایمونولوژی در تهران با استفاده از روش های صحیح درمانی می توانند بیماری شما را برطرف کرده و از بروز عوارض ناشی از بیماری جلوگیری کنند.

فوق تخصص آلرژی

فوق تخصص آلرژی به تشخیص بیماری های آلرژی و نقص ایمنی در بدن می پردازد و با بررسی علائم بیمار بهترین درمان را برای او انتخاب می کند.

دکتر پروانه قوق تخصص ألرژی و ایمونولوژی بالینی هستند ،با انتخاب بهترین روش ها،درمان را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهند . شما می توانید برای مشاوره و مراجعه از با شماره های زیر تماس بگیرید : 88878131 – 88192807 – 88192808
پیج اینستاگرام دکتر پروانه

ضرورت مراجعه به فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی چیست؟

برخی از افراد اعتقاد دارند که وقتی بیماری آلرژی در آنها شدت گرفت باید به فوق تخصص آلرژی مراجعه کنند ولی این باور اشتباه است چون گاهی شدت گرفتن بیماری می تواند منجر به بروز عوارض خطرناک و جبران ناپذیری شود. بنابراین لازم است افراد قبل از عود گرفتن بیماری به فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی مراجعه کنند.

خدمات دکتر نیما پروانه

برخی از خدمات دکتر نیما پروانه فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی در تهران به شرح زیر هستند:

  • درمان آسم: آسم (Asthma) بیماری تنفسی می باشد که در اثر ملتهب شدن دیواره مجاری تنفسی ایجاد می شود و فرد دچار سختی در هنگام نفس کشیدن می شود. بیمار مبتلا به آسم عمدتا دچار سرفه و خس خس در قفسه سینه می شود.
  • درمان آلرژی: آلرژی(Allergy) یا حساسیت که به عنوان بیماری های آلرژیک هم شناخته می شوند بیماری هایی هستند که به دلیل حساسیب بیش از حد سیستم ایمنی بدن به برخی از مواد بی ضرر در محیط ایجاد می شوند. این بیماری ها شامل آلرژی غذایی، درماتیت آتوپیک، آسم و آنافیلاکسی و سایر بیماری های آلرژی می باشند. علائم این بیماری ها شامل قرمز شدن چشم، خارش، عطسه، آبریزش بینی، توروم و تنگی نفس می باشد.
  • درمان کهیر و آنژیوادم: کهیر بیماری پوستی است که منجر به التهاب پوست می شود. این بیماری در اثر ترشح هیستامین در بدن ایجاد می شود.
  • درمان آنافیلاکسی: بیماری آنافیلاکسی شدیدترین نوع حساسیت می باشد که در اثر مصرف برخی غذاها یا گزش حشراتی به خصوص زنبور ایجاد می شود و فرد مبتلا به آنافیلاکسی باید سریعا برای درمان به فوق تخصص آلرژی مراجعه کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر پروانه

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *